Wydarzenia 2009 roku

Najważniejsze wydarzenia bieżącego - 2009 roku


Zasady Forum

* Jedna osoba może mieć tylko jedno konto,
* Wszystkie posty na naszym forum muszą być w języku polskim, w pozostałych forach narodowych używać należy języka narodowego danego forum, forum ogólne tylko angielski.
* Nie wolno prowadzić żadnych dyskusji na tematy niezgodne z prawem.
* Sprawdź czy na twoje pytanie nie ma już odpowiedzi na forum. Wykorzystaj do tego celu wyszukiwarkę.
* Umieszczaj swoje posty na forum tematycznie zbliżonym do zadawanego pytania. Niewłaściwe umieszczenie spowoduje, że post zostanie przeniesiony do odpowiedniego forum.
* Upewnij się, że przeczytałeś wcześniejsze odpowiedzi zanim dołożysz swoją odpowiedź.
* Używaj własnych słów. Jeśli chcesz użyć fragmentu czyjejś wypowiedzi zacytuj go (quote). Nie stosując się do tego możesz zostać posądzony o plagiat.
* Wstaw temat do swojego posta. Wpisz temat który jest podsumowaniem całego twojego posta. Dzięki temu łatwiej się będzie zorientować innym o czym piszesz. Nie stosuj dużych liter ani fałszywych informacji mających zwrócić uwagę. Przykład złego tematu: POMOCY!!!
* Załączaj maksymalną ilość informacji jak tylko możesz. . Nikt nie udzieli ci szczegółowej odpowiedzi jeśli nie podasz szczegółów.
* Nie umieszczaj, żadnych linków z treściami dla dorosłych, treści o charakterze seksualnym lub treści, które mogą być uznane za agresywne w stosunku do innych ludzi. Każdy post zawierający takie linki będzie kasowany a osoba umieszczająca go otrzyma ostrzeżenie.
Podpisy
* Muszą być ustalone w panelu kontrolnym waszego konta (User CP) a nie ręcznie dodawane w wiadomościach.
* Nie mogą zawierać, żadnych cen, ofert sprzedaży, produktów itp. szczegułów.
* Nie mogą zawierać żadnych grafik
* Mogą zawierać maksymalnie dwa uśmieszki albo jeden animowany
* Mogą zawierać dwa kolory. Kolor linków jest ustalany przez forum i nie jest zaliczany do tego limitu * Maksymalny rozmiar czcionek nie może być większy niż normalny
* Może zawierać maksimum cztery linie (w rozdzielczości 1024)
* Nie może zawierać linków do postów na forum
* Twój podpis jest tylko twoim podpisem. Nie jest na sprzedaż lub wypożyczenie.
* Zakazane jest stosowanie podpisów których treść jest agresywna w stosunku do nas, innych członków wspólnoty, osób odpowiedzialnych za ten projekt.
* Zastrzegamy sobie prawo do poproszenia cię o zmianę/lub usunięcie twojego podpisu z dowolnego powodu.
Cały czas
* Utrzymuj swoje komentarze w cywilizownaym stylu. Konstruktywna krytyka jest wskazana ale ataki skierowane przeciwko innym użytkownikom czy administratorom nie będą tolerowane.
* Żadne komercyjne ogłoszenia nie mogą być umieszczane. Wszelkie posty z ogłoszeniami lub spamem będą kasowane. ŻADNEGO SPAMU - ŻADNYCH OGŁOSZEŃ
* To forum nie jest miejscem wyrażania niezadowolenia z powodu niewłaściwego wykonania jakiejś modyfikacji na zlecenie. Wszelkie posty tego typu również będą usuwane. Przenieście swoje dyskusje na prywatne kanały komunikacji.
* Jeśli wg ciebie, któraś z powyższych zasad została złamana proszę skorzystaj z linku do powiadamiania moderatora. * Przekroczenie powyższych zasad będzie skutkowało edycją, usunięciem twoich postów. Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania (ban) dostępu użytkownika do tego forum.
* Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższych zasad w dowolnym momencie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dzwiek sms vesper www.paranoidparade.pun.pl www.ecdl.pun.pl gatrick chai masala przyprawa sklep